ślub i wesele w hiszpańskim stylu

Ślub i wesele w stylu hiszpańskim

Od kilku lat modne są śluby i wesela z motywem przewodnim. Niektórzy decydują się na wesele w stylu rustykalnym, inni w stylu boho, a kolejni w stylu glamour. Z biegiem czasu zaczęły pojawiać się coraz nowsze i ciekawsze propozycje, a jedną z nich jest ślub i wesele w stylu hiszpańskim. Jak zmierzyć się z organizacją dnia ślubu w takim stylu? Tego dowiesz się z poniższego tekstu, więc zachęcamy do zapoznania się z jego treścią!

Ślub i wesele w stylu hiszpańskim, czyli jakim?

Hiszpania kojarzy nam się z gorącym klimatem, z szalonymi imprezami oraz z bardzo serdecznymi ludźmi, którym uśmiech nie schodzi z twarzy. Jednak nie ma to odzwierciedlenia w organizacji ślubu i weselu, więc jeśli będziemy myśleli o takim motywie przewodnim, to warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Jak zatem wygląda ślub i wesele w stylu hiszpańskim?

Sama ceremonia ślubna nie różni się niczym od tych, które organizowane są w naszym kraju. Zatem ślub w stylu hiszpańskim może odbyć się w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego, ale nie tylko. Hiszpanie bardzo chętnie stawiają na ceremonie w plenerze, w szczególności w bliskim sąsiedztwie morza, lasów, czy malowniczych jezior. Chętnie stawiają też na ceremonie na zamkach, w dworkach, czy w ogrodach, zwłaszcza w tych dużych, ponieważ to właśnie one zapewniają odpowiednią przestrzeń na niezapomniane ceremonie ślubne.

Wesele w stylu hiszpańskim to przede wszystkim bankiet, na którym gościom serwowane są drinki oraz przekąski. Później odbywa się uroczysty obiad, a dopiero po nim przychodzi czas na zabawę, czyli tzw. fiestę, która trwa do białego rana. Wesele w stylu hiszpańskim jest pełne muzyki, tradycyjnych potrwa oraz barwnych strojów.

Ślub i wesele w stylu hiszpańskim – jak zorganizować?

Organizacja ślubu i wesela w stylu hiszpańskim wcale nie będzie tak wymagającym zadaniem, jak by się mogło wydawać. W naszym kraju znaleźć można wiele urokliwych miejsc, które sprawdzą się na ślub w plenerze, czy nawet na hiszpańską fiestę. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, a szybko znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Poza tym warto też pamiętać, że do swojej pomocy mamy wedding plannerów, którzy chętnie służą pomocą.

Podobne wpisy