|

Pomysły na sesję rodzinną w plenerze

Sesje rodzinne w plenerze cieszą się całkiem sporym zainteresowaniem i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ można w ten sposób zapewnić sobie wyjątkową pamiątkę. Tylko gdzie właściwie zorganizować taką sesję? Jakie miejsca warto brać pod uwagę przy organizacji sesji rodzinnej w plenerze? Poniżej podrzucamy kilka pomysłów, więc koniecznie się z nimi zapoznaj!

Rodzinna sesja plenerowa we własnym ogrodzie

Własny ogród to miejsce, w którym każdy z nas czuje się najlepiej. Znamy każdy kąt i możemy robić na swojej posesji, co tylko chcemy. Do tego, jeśli ogród jest pięknie zaaranżowany i do swojej dyspozycji mamy spory trawnik, piękne krzewy, czy kwiaty, to mamy odpowiednie warunki do pięknej sesji rodzinnej. Jeśli do tego postanowimy nawiązać współpracę z dobrym fotografem, to możemy być pewni, że rodzi sesja rodzinna w plenerze będzie udana, ponieważ to właśnie on jest w stanie wykorzystać wszystkie walory tego typu miejsc.

Rodzinna sesja plenerowa na placu zabaw

Jeśli myślimy o typowej sesji rodzinnej, w której udział będą brali tylko rodzice i pociechy, to nie zaszkodzi wziąć pod uwagę placu zabaw. To właśnie w tego typu miejscach dzieci czują się najlepiej, więc jeśli zabierzemy je na plac zabaw, to możemy być pewni, że również obecność fotografa nie będzie mu przeszkadzać.

Poza tym w tego typu miejscach czekają zjeżdżalnie, huśtawki, czy karuzele, a one dają wiele szans na uchwycenie wspólnej zabawy, czy uśmiechów, a właśnie to podstawy do dobrej sesji rodzinnej.

Rodzinna sesja plenerowa w lesie

Dobrym wyborem na rodzinną sesję plenerową może okazać się również las. Oczywiście im będzie on bliżej naszego miejsca zamieszkania, tym lepiej, ponieważ unikniemy długich dojazdów i zmęczenia podróżą. Na leśnej polanie można ułożyć kocyk, gry planszowe, czy po prostu oddać się grze w piłkę.

Do tego można zrobić mini piknik i wykorzystać ten czas do zrobienia rodzinnej sesji. Im naturalniejsze będą to zdjęcia, tym lepiej, ponieważ to właśnie one pokażą emocje, dobrą zabawę, czy uczucia, jakimi każdy siebie darzy.

Podobne wpisy