przyjęcie weselne

Rustykalne wesele w stodole czy eleganckie przyjęcie weselne w pałacu?

Zdecydować się na rustykalne wesele w stodole? A może lepszym wyborem będzie eleganckie przyjęcie weselne w pałacu? To dylemat par, które muszą zmierzyć się z organizacją dnia ślubu. Wy również stoicie przed podobnym dylematem? W takim razie zajrzycie do naszego tekstu!

Rustykalne weselne w stodole

Styl rustykalny jest stylem inspirowanym naturą oraz prostotą wiejskiego życia, więc sprawdzi się w przypadku osób, które nie lubią przepychu, lecz preferują luźniejszy charakter ceremonii, jak również obcowanie z naturą. Rustykalne wesele charakteryzuje się elementami drewnianymi, naturalnymi materiałami oraz ekologicznym dekoracjami, więc stodoła sprawdza się idealnie jako miejsce do organizacji przyjęcia.

Choć dla wielu takie miejsce wydać się może dziwne na organizację przyjęcia, to przy odpowiedniej aranżacji, możemy bardzo miło się zaskoczyć. Co ważne, w rustykalnym stylu nie ma miejsca na kryształowe kielichy, błyszczące dekoracje, czy idealnie dopracowane bukiety, więc panie, które tego wieczoru chcą błyszczeń, mogą nie wpasować się w panujący klimatu.

Dla tego stylu wesela charakterystyczne są lekkie i zwiewne stroje, które nie błyszczą od nadmiaru cekinów. Nie inaczej jest w przypadku dekoracji, czy bukietu ślubnego, który zwykle stanowi nieuporządkowaną kompozycję kwiatów.

Eleganckie przyjęcie weselne w pałacu

Eleganckie przyjęcie weselne to idealna opcja dla tych par, które kochają przepych, nowoczesny design i cenią sobie status społeczny. Taki styl dedykowany jest dla tych, którzy marzą o weselu, które będzie obfitowało w same wspaniałości, a nie w proste dekoracje, czy stroje. Na weselu eleganckim mamy pełną swobodę w wyborze strojów, można stawiać na koronki, cekiny, czy inne wysokiej jakości dekoracje. Jednak pamiętajmy, że w takim stylu nie odnajdą się osoby, które kochają prostotę, czy naturę.

Które rozwiązanie wybrać ostatecznie? Każdy, kto oczekiwał jednoznacznej odpowiedzi, rozczaruje się, ponieważ nie da się tego określić. Każdy z nas ma inne potrzeby, czy oczekiwania, więc dla jednych lepszym wyborem wesele eleganckie, dla innych wesele w stylu rustykalnym.

Elastyczna sala weselna – idealny kompromis

Decydując się na zabytkowy pałac lub drewnianą stodołę zamykamy się w bardzo wąskim i konkretnym stylu. Możliwe że idealnym rozwiązaniem będzie więc na zdecydowanie się na lokal na wesele który jest ustawny i elastyczny pod kątem wizji pary młodej. Taką salą weselną jest m.in. Hotel Borowina w którym zorganizujemy zarówno eleganckie wesele glamour, wesele w stylu greenery czy rustykalnym. Wszystko w zależności od upodobań pary młodej.

Podobne wpisy