Dobry spot reklamowy

Spoty reklamowe są krótkie, ale maksymalnie wypełnione przekazem. Skierowane są do telewidzów i internautów. Klipy takie oddziaływają, przede wszystkim, poprzez obraz, a dopiero w dalszej kolejności przez warstwę dźwiękową.

Co pokazują spoty reklamowe?
Czy reklama telewizyjna jest skuteczna?
Co jest potrzebne by reklama osiągnęła sukces?
Co zachwyciło Polaków w reklamie Pollena 2000?
Czy wiesz, że coraz większa ilość reklam sprawia, że coraz trudniej przebić się do świadomości widza?

Skuteczna reklama

Rejestracja eventu firmowego może stanowić świetną reklamę marki, pracodawcy czy też samego przedsiębiorstwa. Ostatnio eventy i ich filmowanie stało bardzo popularne. Wydarzenia takie często mają być motywacją dla pracowników do dalszej, wytężonej pracy. Film z takiego spotkania, przedstawiając różne ciekawe, a nawet zabawne sytuacje, świetnie pokazuje relacje panujące w firmie.

Spot reklamowy musi w krótkim czasie zaprezentować w pozytywnym świetle produkt.

Przykłady reklam

Słynną reklamą, która odniosła duży sukces, była Pollena 2000 z hasłem „Ojciec Prać”. Nawet teraz pamięta ją wielu Polaków. Tekst zaczerpnięty z „Potopu” stał się wręcz popularnym powiedzonkiem. Jedną z lepszych reklam lat 90- tych był spot Sprite, który, przy udziale młodych ludzi różnych kultur, zachęcała do picia tego napoju. Dynamiczna muzyka w połączeniu z szybkimi ujęciami była nowatorskim rozwiązaniem jak na tamte czasy.

Świetny pomysł na reklamę zwiększy jej oddziaływanie na odbiorcę.