portret

Dobry portret z sesji fotograficznej jako pamiątka na lata

Chyba nie ma osoby, która by nie chciała zapewnić sobie trwałej, a przy tym pięknej pamiątki, która będzie nam towarzyszyła na lata. Niektórzy zdecydują się na zakup biżuterii, ale takie rzeczy zwykle trzyma się w szkatułkach i zakłada tylko od święta. A co powiesz na portret wykonany przez fotografa? Brzmi świetnie? Też tak myślimy!

Dlaczego postawić na portret, a nie inne pamiątki?

Istnieje wiele pomysłów na prezenty, które później mogą towarzyszyć nam przez lata. Jednak większość z nich będziemy chować i korzystać tylko wtedy, gdy nadarzy się odpowiednia okazja. Drogocenną biżuterię założymy tylko od święta. Porcelanę będziemy wykładali tylko na ważne spotkania rodzinne, a portret będzie zawsze widoczny, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na jego oprawę i powieszenie go na ścianie, czy nawet na ustawienie na komodzie.

Takie zdjęcia sprawdzą się świetnie jako element dekoracyjny salonu lub sypialni. Jakby tego było mało, to będzie to bardzo jakościowa pamiątka, ponieważ warto pamiętać, że profesjonalista zawsze korzysta z wysokiej jakości sprzętu, a to przekłada się również na efekty jego pracy. Dzięki temu możemy być pewni, że portret na pewno jakościowy i będzie nam dobrze służył przez długie lata, zwłaszcza jeśli będziemy o niego odpowiednio dbali.

Dobry portret – kto nam go zrobi?

Skoro widać, że dobry portret faktycznie może okazać się dobrą pamiątką na lata, to nie pozostaje nam nic innego, jak zgłosić się do fotografa, który nam go wykona. I tutaj pojawia się pytania – na czyje usługi postawić? Na pierwszy rzut oka można uznać, że wystarczy zgłosić się do pierwszego napotkanego studio fotograficznego. Jednak nie jest to dobry wybór. Warto pamiętać, że na rynku działają różni fotografowie.

Nie dość, że specjalizują się w innym gatunku fotografii, to jeszcze zapewniają inną jakość usług. Dlatego, jeśli nie chcemy się rozczarować, to zawsze należy brać pod uwagę tylko usługi wykwalifikowanych i doświadczonych fotografów, którzy przy okazji cieszą się nieposzlakowaną opinią wśród klientów.

Podobne wpisy